Skaldytos malkos

UAB „Jurgėnų biokuras“ nuolat gamina ir parduoda natūralaus drėgnumo, orasauses ir sausas (džiovintas džiovyklose) skaldytas malkas.

Nr. 1       Bendrovė lanksti, atsižvelgianti į kiekvieno kliento pageidavimus ir reikalavimus. Todėl stengiamės skaldytas malkas ar briketus pristatyti kliento norimu laiku norimoje vietoje. Tiek malkos ilgį pjauname, tiek skaldymo stambumą parenkame pagal kliento pageidavimą. Galimas malkos ilgis nuo 25 cm iki 55 cm. Klientas pasirenka ir malkų rūšį. Pagrindinės skaldomų malkų rūšys – beržas, alksnis, juodalksnis, drebulė, uosis, ąžuolas. Skaldytas malkas atvežame savivarčiu ir išverčiame kliento nurodytoje vietoje arba tvarkingai sudėtas mediniuose konteineriuose, kuriuos fiskaru iškrauname kliento nurodytoje vietoje. Pirkti malkas konteineriuose labai patogu klientams, turintiems galimybę hidraulinio keltuvo pagalba malkų konteinerį nusigabenti į sandėliavimo vietą. Turime pasiūlyti pigesnių nestandartinio dydžio malkų, kurios lieka standartinių malkų gamybos proceso metu.

         Pasvalio rajone skaldytas malkas gyventojams, įmonėms ir organizacijoms pristatome savo transportu tiesiai į kiemą ir parduodame gamintojo kaina. Už minimalią kuro priemoką skaldytas malkas vežame į aplinkinius Panevėžio, Pakruojo, Biržų, Kupiškio rajonus ir parduodame gamintojo kaina. Klientams, norintiems nusipirkti nedidelį kiekį skaldytų malkų, siūlome savo transportu atvykti į mūsų gamybinę bazę adresu Kalno g. 43A, Kalno k., Pumpėnų sen., LT-39239 Pasvalio r. sav.

Kontaktiniai tel. Nr. +37069835357 arba +37068715927, el. p. – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.